ספורטאים: הגאדג'טים שיעלו את האימון שלכם הילוך

עולם הטכנולוגיה הניידת, הגיע בשנים האחרונות גם לתחום הספורט, לסוגיו השונים. מחד, הוא נותן פתרונות מותאמים לספורט, עבור שימוש בהתקנים אלקטרוניים ניידים כסמארטפונים, אוזניות ומכשירי ניווט. מאידך, הוא מספק מגוון יכולות חדשות ומעניינות, שמקלות על ספורטאים, חובבים או מקצוענים ומשפרות את יכולותיהם. אלה כמה גאדג'טים לדוגמא, שעשויים לשדרג לכם את האימונים:

גאדג'טים לספורטאים

אוזניות אלחוטיות

זה נכון – עם אוזניות אלחוטיות, ניתן לבצע פעילות ספורטיבית מגוונת, יותר בקלות. אוזניות מסוג זה חוסכות בכבלים מסורבלים ובחלקן גם אין צורך בכבל שמחבר בין שתי האוזניות. יש גם אוזניות אלחוטיות לתחומי ספורט ספציפיים, דוגמת אוזניות עמידות למים עבור שחייה. חסרונן, הוא דווקא בקומפקטיות, מאחר שקל לאבד אותן או להגיע למצב בו הן נופלות בזמן אימון.

שעוני ספורט

שעוני הספורט, מסייעים במדידת לחץ דם ופרמטרים נוספים שחשובים לספורטאים, בניהול תכניות אימונים ועוד. הם יודעים להתאים עצמם למגוון פעילויות, כולל אופניים, שחייה, ריצה או טיפוס. ככל שעוסקים בריצה באופן מתקדם יותר, כך גדל העניין באיסוף וניתוח נתונים לגביה. ואכן, כתוצאה מכך, התפתח במיוחד שוק משנה של שעונים ייעודיים לרצים.

גאדג'טים לספורטאים

מצלמות

מצלמות ספורט או "מצלמות אקסטרים", הן מצלמות שמותאמות לפעילות בשטח. מצלמות אלה עמידות בתנאי מזג אוויר קיצוניים ובפני נפילות ומכות. הן גם קלות וקומפקטיות יחסית, בכדי לצמצם ככל הניתן את ההפרעה לפעילות עצמה. כמו כן, הן כמובן מותאמות גם לקליטה מיטבית של הפעילות הספורטיבית בה מדובר. במצלמות אלה אפשר למצוא, בהתאם לצורך, תכונות כמו ייצוב תמונה או עמידות גבוה במיוחד למים. תכונה מעניינת במיוחד, היא שליטה קולית במכשיר, אשר מאפשרת להמשיך בפעילות הספורטיבית עם ידיים פנויות.

גאדג'טים לאופניים

בתחום האופניים יש מגוון רחב של הרחבות לספורטאים, דוגמת מעמד לסמארטפון, פנסים מתקדמים, תיקי ציוד, מנעולים ואזעקות, גאדג'טים שמסייעים בנושא האוויר בגלגלים, כלי עזר שונים לתיקונים מהירים בשטח, מראות, מחזירי אור ואפילו רמקולים לאופניים. מאחר שרכיבת אופניים פופולארית מאוד בארץ ומסיבות טובות, סביר שתחום גאדג'טים זה רק יוסיף ויתרחב.

Flipbelt

אחרון חביב, פריט קטן וייחודי, שזמין להזמנה מחו"ל: פליפבלט היא חגורה אלסטית לגמרי לספורטאים, במיוחד לריצה אך לא רק. בחגורה מובנים כיסים עם רוכסנים, בהם קל לאחסן מגוון פריטים, כולל חפצים עד גודל של סמארטפון! מאחר שהחגורה עשויה מחומר אלסטי מאוד, היא נוחה, מתאימה לאנשים במידות שונות וגם לא דורשת פתיחה וסגירה (במקום זאת, "לובשים אותה", כשם שלובשים מכנסיים). בזכות האלסטיות, גאדג'ט זה גם צמוד היטב לגוף ובכך מצמצם את הטרדה של תיקים נישאים, שמיטלטלים תוך כדי אימון.

לסיכום

עושר הגאדג'טים ואפליקציות ספורט שזמינים כיום לספורטאים מתרחב בהתמדה וכדאי להתעדכן בהתפתחויות בנושא זה. תמיד יש משהו חדש ומעניין.

נגישות
גלילה לראש העמוד