להתאמן בקצב: תוכניות הרדיו שיקפיצו לכם את האימון

אם אתם רוצים להעביר את האימון הספורטיבי שלכם בכיף, אם אתם רוצים שהזמן יעבור מהר כשאתם רצים, הולכים, מתרגלים כריעות, כפיפות בטן ושאר תרגילים לחיזוק וחיטוב הגוף – כדאי להאזין בזמן אימון ספורטיבי למוזיקה שאתם אוהבים או לתוכניות מעניינות אשר עוסקות במגוון רחב של תחומים מסקרנים ומעשירים.

כיום יש לא מעט תוכנית רדיו שיקפיצו לכם את האימון ויהפכו אותו לאטרקטיבי יותר, לכן כדאי למצוא את התוכניות האלה ולהנות מהן בזמן אימון. אז לאיזה תוכניות רדיו ותכנים שונים כדאי להאזין? הנה כמה הצעות:

תוכניות רדיו אונליין

כדי ליהנות מרדיו עם שירים במזרחית, האזינו למוזיקה באתר radio-head  להאזנה אונליין, תוכלו לבחור תוכניות מגלגל"צ או של כאן רשת ב', אפשר להאזין לשירים היפים של רדיו כאן 88 ולהנות ממגוון רחב של תוכניות רדיו ושירים.

אימון בוקר אפשר להתחיל עם גלגל"צ תחנת רדיו מוכרת המשמיעה שירים ודיווחי תנועה במשך כל הבוקר. את הבוקר אפשר לפתוח גם עם 'התכנית של טל ואביעד' ב99 FM תכנית שיש בה שיחות מעניינות שמקיימים השניים, שיחות של מאזינים שזוכים בפרסים, פינות מיוחדות ומעשירות ושאר תכנים מופלאים.

אם אתם אוהבים מוזיקה ים תיכונית תוכלו להאזין ל'רדיו כחול לבן' שמשודר מוזיקה מיוון או לכל תכנית המשודרת במדינה אחרת אליה תרצו להיחשף.

גם ברדיו ירושלים תוכלו להנות משך כל שעות היום ממוזיקה טובה, שיחות מרתקות ותוכניות מלאות קצב כמו 'התוכנית של המדינה' ושאר תוכניות ממריצות.

האזנה לפודקאסטים

פודקאסטים הפכו מזמן למנת חלקם של מאזינים שרוצים להאזין אונליין למגוון תוכניות רדיו. כיום אפשר להנות ממרכז פודקאסטים המציע מאות הסכתים בתחומים שונים, החל מפסיכולוגיה ומדע או רפואה, עד נושאים של חינוך, תרבות, קולנוע וכדומה. בחרו את ההסכת שמעניין אתכם וצאו לדרך! כדאי לבחור פודקאסטים המציעים סדרה של תוכניות להאזנה ברצף.

להתאמן בקצב: תוכניות הרדיו שיקפיצו לכם את האימון

פלייליסטים בספוטיפיי

ספוטיפיי היא אפליקציה אשר מנתחת את הטעם המוזיקאלי של המשתמש על פי רשימות שירים שהוא מרכיב. האפליקציה תעזור לכם להאזין למוזיקה שנחשבת לטעמכם, כמו גם שהיא תסייע לאתר שירים ואמנים ולהרכיב רשימת שירים או פלייליסטים נבחרים שתכינו לעצמכם להאזנה בזמן אימון.

האזנה לרשימת שירים שאיתרתם ב'שאזם'

אפליקציית שאזם מאפשרת לאנשים לאתר שירים שהם שומעים ואוהבים לפי מנעדים אותם קולטת האפליקציה ומפענחת. האפליקציה אוגרת בתוכה מגוון רחב של שירים שמוצאים חן בעיני מי שמפעיל אותה ומאפשרת לאחר מכן האזנה לאותם שירים שנמצאו. אימון ספורטיבי הוא הזמן להנות מהשירים שהצלחתם לאתר באמצעות שזאם.

נמאס לכם מאימון שחוזר על עצמו? צאו החוצה להתאמן!

אם יש מזג אוויר נעים בחוץ מומלץ לצאת מהבית ולהתאמן בחוץ בכיף במרפסת, בחצר, בגינה השכונתית, בפארק או בכול מקום אחר. כדאי להתאמן בחוץ לפי מזג האוויר הצפוי באותו היום, כמו למשל לצאת לריצה על חוף הים באביב או בסתיו או לאימון בפארק מוצל בחודשי הקיץ ובשעות אחר הצהריים.

אז אם אתם רוצים להתאמן בכיף עם תכנים מעניינים להם תאזינו בזמן ריצה, הליכה, אימון משקולות, אימון אירובי או כל פעילות אחרת – זה הזמן לבחור ולהרכיב רשימת, שירים, תוכניות ותכנים מעניינים שיעבירו לכם את האימון ואת הזמן בכיף.

נגישות
גלילה לראש העמוד