משוגעים על כדורגל – גם בישיבה: הכול על פיפא 22

אוהבים כדורגל? אם כן, אז אתם תאהבו את פיפא 22! המשחק הזה הוא סימולציית הכדורגל המציאותית והסוחפת ביותר שנוצרה אי פעם, והוא עמוס בתכונות שיבדרו אתכם למשך שעות על גבי שעות. בפיפא 22, אתם יכולים  ליהנות ממגוון רחב של עדכונים שלא היו בגרסאות הקודמות שלו, ואפילו להוביל קבוצה משלכם לזכייה בליגת האלופות או במונדיאל! ועם טכנולוגיה חדשה, המשחק מציאותי וזורם יותר מאי פעם. אם גם אתם משוגעים על כדורגל, בואו להכיר את פיפא 22!

פיפא 22 – משחק סוחף

אחד המאפיינים הבולטים של פיפא 22 הוא המחויבות שלו לריאליזם במשחק. המפתחים עשו מאמצים רבים כדי לשכפל את הניואנסים של המשחק הזה, וכתוצאה מכך חוויה אותנטית סוחפת יותר.

 • טכנולוגיית HyperMotion: פיפא 22 מציגה את טכנולוגיית HyperMotion, המשלבת לכידת תנועה מתקדמת עם למידת מכונה כדי לשפר את האנימציות והאינטראקציות של כל השחקנים. הטכנולוגיה הזו גורמת לתנועות זורמות ומציאותיות יותר על המגרש.
 • בינה מלאכותית טקטית: המשחק מתהדר בבינה מלאכותית משופרת שגורמת להחלטות של השחקנים במשחק להיות דומות מאוד לאלה של שחקני כדורגל בחיים האמיתיים. חברי הקבוצה מפגינים הבנה טובה יותר של ריווח, מיקום וטקטיקות התקפה והגנה.
 • פיזיקת הכדור: הפיזיקה של הכדור שוכללה כדי להתאים להתנהגותו בעולם האמיתי, ולהשפיע על האופן שבו הוא זז, מקפץ ומתקשר עם רגלי השחקנים. הפיזיקה הזו מוסיפה שכבה נוספת של אסטרטגיה למסירה, לקליעה ולשליטה בכדור.

מצבי משחק מגוונים

פיפא 22 לא מציע רק סימולציה ריאליסטית של כדורגל, אלא הוא גם מספק מגוון מצבי משחק המספקים סגנונות משחק והעדפות שונות.

 • מצב קריירה: אתם יכולים להיות בתפקיד של שחקן או של מנהל ולהדריך את הקבוצה שלכם לתהילה. החליטו את ההחלטות המכריעות לגבי העברות, טקטיקות ואימונים כדי לעצב את הקבוצה שלכם.
 • Ultimate Team: בנו את קבוצת החלומות שלכם באמצעות איסוף כרטיסי שחקן ותחרות מקוונת נגד יריבים מרחבי העולם. ההתרגשות שבהרכבת קבוצה המותאמת להעדפותיכם היא חסרת תקדים.
 • VOLTA Football: התרחקו מהאצטדיונים הרגילים ונסו משחקים קטנים בסביבות ייחודיות ודינמיות. VOLTA Football מעביר את המהות של כדורגל רחוב, והוא מאפשר מיומנויות וטריקים שונים.
 • מועדוני מקצוענים: התחברו לחברים כדי ליצור מועדון וירטואלי ולהתמודד עם מועדונים אחרים שנוצרו על ידי שחקנים אחרים. הם מאפשרים התאמת אסטרטגיות, תקשורת על המגרש וטיפוס בסולם הדרגות יחד.

 

 

משחק מקוון מרובה משתתפים

פיפא 22 מנצל את כוחה של הקישוריות המקוונת, והוא מאפשר לשחקנים להתחרות ולשתף פעולה עם אחרים בקנה מידה עולמי.

 • משחקים מקוונים: השתתפו במשחקים ראש בראש עם חברים או זרים, והציגו את הכישורים והאסטרטגיות שלכם במאץ' אפים אינטנסיביים.
 • אלופי FIFA Ultimate Team: אם אתם מאמני כושר, הרעיון הזה הוא לא אחד מהרעיונות לעבודה בתחום. אבל, השתתפו בליגות סוף שבוע תחרותיות כדי להרוויח פרסים ולהוכיח את מיומנותכם בבניית הקבוצה ובניהול שלה.
 • משחק שיתופי: אחדו כוחות עם חברים כדי להתמודד עם אתגרים או לשחק בעונות מקוונות, כך תוכלו לעודד עבודת צוות.

חזותיות שהיא חגיגה לעיניים

הגרפיקה בפיפא 22 קבעה סטנדרטים חדשים לנראות החזותית, והיא הפיחה חיים באצטדיונים ובשחקנים המפורסמים ביותר בעולם הכדורגל.

 • אצטדיון ריאליסטי: חוו את האווירה של מגרשי כדורגל אייקוניים עם תשומת לב מדהימה לפרטים. מהמגרש ועד ליציעים, כל אלמנט תורם לאווירה אותנטית של המשחק.
 • דמות השחקן: דמויות השחקנים שוחזרו בקפידה, והן מצליחות ללכוד את הבעות הפנים שלהם, החגיגות ותנועות הגוף שלהם. רמת פירוט זו מוסיפה שכבה נוספת של חוויה סוחפת למשחק.

העדכונים לאחר ההשקה

הדרך של פיפא 22 לא מסתיימת עם ההשקה הראשונית שלו. המפתחים מחויבים לספק עדכונים ושיפורים שוטפים כדי לשמור על החוויה רעננה ומרתקת.

 • עדכוני סגל השחקנים: כששחקנים חדשים הופכים לכוכבים ואחרים דועכים, פיפא 22 מבטיח שסגל הקבוצות יישאר מעודכן בהתפתחויות בעולם האמיתי.
 • התאמות משחקיות: בהתבסס על משוב השחקנים ומגמות מתפתחות בעולם הכדורגל, ניתן לשנות את המכניקה והאיזון של המשחק לחוויה אותנטית יותר.

לסיכום

פיפא 22 הוא המשחק האחרון בסדרת המשחקים הפופולרית של פיפא. הוא מציע חוויית כדורגל מציאותית וסוחפת יותר מאי פעם, הודות לתכונות משחק חדשות, כגון טכנולוגיית HyperMotion, וכולל גם מגוון מצבים חדשים, למשל מצב קריירה, וולטה פוטבול ו-Ultimate Team. בין אם אתם אוהדי כדורגל שאוהבים לשחק מדי פעם באופן דיגיטלי או גיימרים שמכורים למשחקים דיגיטליים, פיפא 22 בטוח יציע לכם שעות של הנאה! אז למה אתם מחכים? לכו לחוות את חווית הכדורגל האולטימטיבית!

נגישות
גלילה לראש העמוד