ענף הספורט הממכר הגיע גם לעיר הגדולה! הכול על קורס גלישה בתל אביב

במדינה כמו ישראל עם מזג אוויר נפלא ברוב ימות השנה, אין זה פלא כי אחד מהתחביבים האוהבים ביותר על ידי הישראלים הוא תחביב הגלישה. אם עד לפני מספר שנים הגלישה הייתה שמורה בעיקר לגולשים בים, כיום ניתן להבחין במגמה של שינוי אשר מגיעה לידי ביטוי ביכולת להירשם לקורס גלישה בעיר תל אביב אשר משלב בין ספורט לבין אווירה נעימה ואינטימית. מה מחכה לכם? כל הפרטים בכתבה.

לומדים לגלוש בלב העיר תל אביב – באמצעות וויקבורד

אחד מענפי הספורט הבולטים של השנים האחרונות הוא ענף הגלישה אשר משלב וייקבורד. מדובר בענף ספורט שהתחיל אי שם בשנות השמונים כאשר גלשן בשם טום יפין החליט להמציא גלשן גלים קטן אבל גם מסיבי. עם הזמן הספורט הזה הפך לאחד מהענפים המוצלחים והאהובים ביותר על ידי הקהל הישראלי, בייחוד על רקע ההבנה כי מדובר בדרך נהדרת לגלוש בזכות גלשנים שמספקים יציבות ונוחות גם כאשר רתומים לסירה מהירה. לפני כעשור הספורט הזה הגיע לישראל, וכעת יש לכם את ההזדמנות לקחת חלק, וזאת באמצעות הרשמה לחוג גלישה המתבצע בלב העיר תל אביב בפארק מנחם בגין. למעשה, דרך LAKE TLV תוכלו גם אתם להצטרף למבוגרים וצעירים אשר מנצלים את הזמן הפנוי לטובת התמקצעות בגלישה, כל זאת באווירה נעימה ומהנה. פרטים נוספים אודות החוג הזה מהווה דרך נהדרת להצטרף לאלפי ישראלים שכבר עכשיו התמכרו לספורט הזה, ויכולים להעיד על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד גם כתוצאה מהאווירה, אבל גם כתוצאה מהיכולת ללמוד מהטובים ביותר.

 

 

ליווי מקצועי לכל אורך הדרך

היתרון של חוג גלישה ב  lake tlvנובע בן היתר בשל צוות גדול של מדריכים מנוסים ומקצועיים אשר מלווים את המשתתפים לכל אורך הדרך החל ממפגש ההיכרות הראשון ועד לרגע שבו אפשר להשתמש במתקנים ולהתחיל לבצע תרגילים מורכבים המתבצעים באמצעות גלשן וויקבורד. כלל המדריכים עברו הכשרה מקיפה בתחום והם בעלי ניסיון רב כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים לא רק ליווי מקצועי אלא גם יכולת ללמוד מהטובים ביותר את רזי התחום כפי שיעידו משתתפים רבים אשר לקחו חלק בחוג. הקורס מחולק לשלושה מפגשים וכולל רכישת ידע ומיומנות לצד בנייה של ביטחון עצמי, כאשר הקורס מתאים גם לילדים החל מגיל שמונה. המפגש בקורס מתבצע בקבוצות קטנות של בין שלושה ועד חמישה משתתפים, והוא כולל מפגש הדרכה צמודים. מדובר בדרך נהדרת להיכנס לכושר ללא תירוצים, ועם שימת דגש על יצירה של חוויה מהנה שיכולה להפוך מתחביב –  לחלק בלתי נפרד מאורח החיים, בעקבות השתתפות בתחרויות.

הזדמנות נהדרת להעשרת הזמן הפנוי

אם אתם מתלבטים מה לעשות עם הזמן הפנוי שלכם, אין ספק כי קורס הגלישה בלב העיר תל אביב הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל יצירה של חוויה מהנה. ענף הגלישה נחשב למתקדם מאוד כאן בישראל, כאשר מדי מספר חודשים מתקיימות תחרויות באגם, בהם גם אתם יכולים לקחת חלק, ככל שתשפרו את המיומנות שלכם בתחום הגלישה, כחלק מליווי צמוד שאותו אתם מקבלים מצד מדריכים מנוסים.

לסיכום

חוג גלישה ב lake tlv הוא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל להצטרף לענף הגלישה, ולשדרג את הזמן הפנוי שלכם במסגרת של גלישה המתבצעת באמצעות גלשן וויקבורד. מספר המקומות מוגבל, ובשל כך רצוי כבר עכשיו להיכנס לאתר הרשמי ולהשאיר פרטים, לטובת הרשמה – וקפיצה למים.

נגישות
גלילה לראש העמוד