משפר ביצועיים ומסייע להתאוששות מהירה – ספורטאים? הכירו את המכשיר קומפקס

שיפור הביצועים אבל במקביל גם ליצור התאוששות מהירה מאימון הייתה עד לפני מספר שנים מוגבלת למדי בעבור ספורטאים חובבים ובוודאי מקצועיים. אולם, בזכות פיתוח טכנולוגי יוצא דופן ניתנת כיום האפשרות לספורטאים בכל הרמות ליצור תמהיל שגם משפר את היכולת להגיע להישגים במסגרת האימון אבל גם להתאושש בצורה מהירה, וזאת באמצעות שימוש קבוע במכשיר בשם קומפקס אשר זוכה לתהודה נרחבת בעולם הספורט, ולא בכדי. מה הופך אותו למכשיר אידיאלי בעבור כל ספורטאי? להלן כל הפרטים.

קומפקס – אימון דיגיטלי חכם

עולם הטכנולוגיה הצליח בעשור החולף ליצור שינוי משמעותי בחייהם של מיליונים בכל רחבי העולם, כמו גם כאן בישראל. עולם הספורט לא נותר מאחור אלא להפך – בזכות פיתוח של מכשירים חכמים אשר הופכים לחלק בלתי נפרד מהאימונים. קומפקס [COMPEX] המכשיר שכל ספורטאי צריך הוא מוצר איכותי שמאפשר לכם כספורטאים חובבים או מקצועיים לשפר את הביצועים, לבנות את השריר ואף להפחית את הסיכוי לפציעות, כל זאת בזכות פולסים חשמליים אשר מועברים על ידי אלקטרודות אותן מניחים על הגוף. המטרה של המכשיר היא לכווץ את השיר באופן עצמוני ובהתאם לכך להוביל להתאוששות מהרה יותר לאחר אימון לצד יכולת לפתח את השרירים באמצעות הרפיה של השריר בעקבות הפולס החשמלי.

טכנולוגיה מתקדמת של חברה מובילה בתחומה

את המכשיר פיתחה חברת DJO GLOBEL הנחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחום האורתופדיה, שיקום ופיזורתפיה וכזו אשר חרטה על דגלה את דגל החדשנות. המוצר אותו הצליחה לפתח מבוסס על טכנולוגיה שוויצרית מבוססת מחקר, כאשר המכשיר מיועד גם בעבור ספורטאים שרוצים לשפר את האימונים אבל גם בעבור ספורטאים שסובלים מכאבים ונדרשים לעבור הליך שיקום שאותו אפשר לבצע באמצעות פולסים חשמליים שמטרתם היא להפחית את המתח שנוצר על השריר בעקבות האימון ואף להחזיר את השריר למצב אופטימלי.

 

 

בנוסף לכך, המוצר הזה מיועד לטובת גיוס מקסימלי של היחידות המוטוריות אשר מפשרות את האימון ובהתאם לכך להגדיל את מסת השריר, לצד פיזור של חומצה לקטית המסייעת בהרפיה של שרירים תפוסים. מכשיר זה נחשב למכשיר פורץ דרך בעולם הספורט הן בשל התוצאות המצוינות והן בשל הקלות של השימוש במכשיר, בהתאם לצרכים ועם שימת דגש על ניצול מקסימלי של היתרונות אותן הצגנו כאן בסקירה.

יצירת שגרת אימונים אפקטיבית – כך תעשו זאת

על מנת ליצור שגרת אימונים שתוביל אתכם לתוצאות גם מבחינת החיטוב וגם מבחינת העלאת מסת שריר, שימוש במכשיר כמו קומפקס מהווה הזדמנות מצוינת להיכנס לכושר ואף להיעזר באמצעים טכנולוגיים מתקדמים אשר הופכים לחלק בלתי נפרד משגרת האימון. החדשות הטובות הן שהמחיר של המכשיר הוא נגיש לכל כיס וניתן להזמין אותו בקלות ובמשלוח מהיר עד הבית, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של שגרת אימונים אפקטיבית המשלבת בין אמצעיים טכנולוגים לבין שגרת ספורט המותאמת לסרגל המאמצים האישי לצד הקפדה על מנוחה, ביצוע של פיזיותרפיה בעת הצורך וכן מעקב אחר קצב ההתקדמות באמצעות ליווי מקצועי מצד מאמן. בכך, תוכלו לא רק לשפר את האימונים שלכם אלא גם להגיע לשיאים חדשים מבחינת חיטוב והעלאת מסת שריר, כל זאת בזכות שילוב בין אמצעים טכנולוגיים לבין הקפדה על תמהיל אימונים שמותאם באופן מדויק לסרגל המאמצים שלכם.

לסיכום

קומפקס הוא מכשיר אידיאלי בעבור ספורטאים חובבים כמו גם מקצועיים אשר רוצים לנצל את היתרונות של הפולסים החשמליים לטובת שיפור האימונים וכן התאוששות מהירה יותר. המכשיר בטוח לחלוטין לשימוש ועל כן הוא יכול בהחלט לסייע לכם להגשים את המטרות, ובכך לכבוש שיאים חדשים בדרך ליצירה של אורח חיים המשלב פעילות ספורטיבית קבועה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות
גלילה לראש העמוד